Loading

Hakkımızda

DEVA YAPI
Awesome Image
14 YILDIR
SİZİNLEYİZ!
Hakkımızda

Kaliteli Profesyonel
Kesintisiz Hizmet

Deva Yapı, 2009 yılından bu yana kalite, güven ve sürdürülebilir çözümler üzerine kurduğu hizmet anlayışı kapsamında inşaat sektörünün en güçlü markalarından bir tanesi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Kalite odaklı hizmet anlayışını yenilikçilik merkezli yaklaşımıyla bütünleştiren firmamız insan yaşamını kolaylaştıracak çözümler ortaya koymaktadır. Profesyonel ekibi ve teknolojik gelişmelere sürekli olarak ayak uydurma çabasındaki yönetim anlayışıyla Deva Yapı ayrıcalıklarını yıllardır ortaya koymayı başarmaktadır. Anahtar teslim inşaat projeleri, tadilat, duvar ve zemin kaplama, su tesisatı, elektrik tesisatı ve ahşap uygulamalar gibi pek çok konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmetler sunuyoruz.
Müşteri Hizmetleri 0542 578 90 35
0%

Alanında Profesyonel Ekip

0+

Memnun Mutlu Müşterimiz

0%

Kesintisiz Müşteri Memnuniyeti

0%

Zamanında İş Teslimatı

DEVA YAPI

Kaliteli Sağlam
Yapılar İnşa Ediyoruz

Bunu yaparken de kullandığımız kaliteli malzemeler ve ön plana çıkardığımız kaliteli işçilik sayesinde projenize değer katacak yaklaşımlar benimsiyoruz. Deva Yapı olarak yıllara dayanan tecrübe ve teknoloji – modern yaklaşımlara odaklı hizmet anlayışımızı sizlere sunuyoruz. Üstelik profesyonel anlayışımız sayesinde sizlerden gelen taleplere en iyi şekilde cevap vererek ihtiyaçlarınızı en kısa sürede ve en iyi şekilde karşılamaya odaklanıyoruz!
Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image
DEVA YAPI BODRUM

Müşteri Memnuniyeti Odaklı
Sağlam Kalıcı Yapılar!

Deva Yapı olarak faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yapı ve inşaat sektöründe ‘kalite’ anlayışını ön planda tutan bir marka olarak üstün niteliklere sahip personelimiz ve Toplam Kalite Felsefesi doğrultusunda çalışmalar yürüten anlayışımız doğrultusunda insan kaynağını etkin bir şekilde kullanarak rekabetçi ve teknolojiden maksimum manada yararlanan bir marka olarak kurumsal yapımızı güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

  • Kaliteli Sağlam Yapılar
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Zamanında İş Teslimatı
  • Alanında Profesyonel Ekip
Teklif Alın