Loading

Neden Biz?

DEVA YAPI
Awesome Image
14 YILDIR
SİZİNLEYİZ!
DEVA YAPI BODRUM

Neden Biz?

Deva Yapı olarak yapı ve inşaat sektöründe kaliteyi daima ön planda tutan bir marka olarak beklentilerinizi karşılamayı ve en iyi hizmetleri sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken sadece kaliteyi öne çıkarmayı değil aynı zamanda sürdürülebilir, çevre dostu, maliyetiyle beklentileri karşılayan ve göze hitap eden çözümler üretmeyi de ihmal etmiyoruz. Profesyonel ekibimiz, güçlü bir anlayışa sahip yönetim kadromuz ve daima daha iyiyi amaçlayan hizmet anlayışımız doğrultusunda size maksimum memnuniyeti vadediyoruz.
Müşteri Hizmetleri 0542 578 90 35
0%

Alanında Profesyonel Ekip

0+

Memnun Mutlu Müşterimiz

0%

Kesintisiz Müşteri Memnuniyeti

0%

Zamanında İş Teslimatı

DEVA YAPI BODRUM

Kaliteli Sağlam
Yapılar İnşa Ediyoruz

Üstlendiğimiz projelerde zamanı en verimli şekilde kullanmaya odaklanırken zamanında teslimat anlayışının da çok önemli olduğunu kabul ediyoruz. Sektörde söz sahibi olmaya çabalarken aynı zamanda ihtiyaçları tam anlamıyla karşılamaya odaklanan bir firma olarak bütün paydaşların beklentilerini karşılıyoruz. Üstelik kullandığımız yöntem, teknik ve malzemelerle daima daha iyisini yapabileceğimizi de gösteriyoruz.
Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image
DEVA YAPI BODRUM

Müşteri Memnuniyeti Odaklı
Sağlam Kalıcı Yapılar!

Deva Yapı olarak faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yapı ve inşaat sektöründe ‘kalite’ anlayışını ön planda tutan bir marka olarak üstün niteliklere sahip personelimiz ve Toplam Kalite Felsefesi doğrultusunda çalışmalar yürüten anlayışımız doğrultusunda insan kaynağını etkin bir şekilde kullanarak rekabetçi ve teknolojiden maksimum manada yararlanan bir marka olarak kurumsal yapımızı güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

  • Kaliteli Sağlam Yapılar
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Zamanında İş Teslimatı
  • Alanında Profesyonel Ekip
Teklif Alın